Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об автоматизированной системе определения членов Высшей квалификационной комиссии судей Украины для подготовки к рассмотрению и докладу дел

Совет судей Украины
Решение от 16.04.2015 № 39

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 16 квітня 2015 року N 39

Заслухавши та обговоривши інформацію члена Ради суддів України Алейнікова Г. І. про затвердження Положення про автоматизовану систему визначення членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України для підготовки до розгляду і доповіді справ, відповідно до частини четвертої статті 105, статей 124, 131 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та Положення про Раду суддів України, затвердженого X позачерговим з'їздом суддів України 16 вересня 2010 року (зі змінами), Рада суддів України вирішила:

1. Затвердити Положення про автоматизовану систему визначення членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України для підготовки до розгляду і доповіді справ, додається.

2. Визнати Положення про автоматизовану систему визначення члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, який проводитиме перевірку даних щодо наявності підстав для притягнення судді до дисциплінарної відповідальності, затверджене рішенням Ради суддів України від 18 лютого 2011 року N 5 (зі змінами), таким, що втратило чинність.

 

Опрос