Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

По делу по жалобе на решение ДП КДКА Днепропетровской области от 03 декабря 2014 года об отказе в возбуждении дисциплинарного дела касательно адвоката

Высшая квалификационно-дисциплинарная комиссия адвокатуры
Решение от 20.03.2015 № III-012/2015

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНО-ДИСЦИПЛІНАРНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ

РІШЕННЯ

від 20 березня 2015 року N III-012/2015

У справі за скаргою на рішення ДП КДКА Дніпропетровської області від 03 грудня 2014 року про відмову в порушенні дисциплінарної справи стосовно адвоката

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури у складі голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Загарія В. М., заступника голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Макарова О. А., секретаря Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Піх І. Б., членів Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури: Безеги Т. М., Бірюкової А. М., Вишаровської В. К., Волчо В. В., Дроботущенко Т. О., Котелевської К. В., Ноцького О. В., Одновола В. К., Петренка В. М., Подольної Т. А., Пшеничного О. Л., Соботника В. Й., Тарасової А. М., Удовиченка С. В., розглянувши у відкритому засіданні скаргу ОСОБА_1 на рішення дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Дніпропетровської області N 161/ДПВ-14 від 03 грудня 2014 року про відмову в порушенні дисциплінарної справи стосовно адвоката ОСОБА_2 (свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю ІНФОРМАЦІЯ_1), встановила:

05 січня 2015 року до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури надійшла скарга ОСОБА_1 на рішення дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Дніпропетровської області від 03 грудня 2014 року про відмову в порушенні дисциплінарної справи стосовно адвоката ОСОБА_2 (свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю ІНФОРМАЦІЯ_1) у зв'язку з відсутністю у поведінці адвоката ознак дисциплінарного проступку.

Рішенням від 03 грудня 2014 року дисциплінарна палата КДКА Дніпропетровської області відмовила в порушенні дисциплінарної справи стосовно адвоката ОСОБА_2 у зв'язку з відсутністю у поведінці адвоката ознак дисциплінарного проступку.

Скаржниця не погоджується з оскаржуваним рішенням дисциплінарної палати КДКА Дніпропетровської області, вважає його незаконним та таким, що прийнято з порушенням норм Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", а також є таким, що ґрунтується на припущеннях членів дисциплінарної палати КДКА Дніпропетровської області і, як наслідок, не відповідає дійсним обставинам справи. На думку скаржниці, дисциплінарна палата КДКА Дніпропетровської області не намагалася встановити дійсні факти та обставини, які стосуються цієї справи.

Скаржниця стверджує, що адвокатом ОСОБА_2 було порушено ст. 7 Правил адвокатської етики, які затверджені Установчим з'їздом адвокатів України 17.11.2012 р., і яка передбачає, що адвокат не має права в своїй професійній діяльності вдаватися до засобів та методів, які суперечать чинному законодавству.

Опрос