Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

По делу по жалобе на решение ДП КДКА Черновицкой области от 13 октября 2014 г. о привлечении адвоката к дисциплинарной ответственности и применении дисциплинарного взыскания в виде приостановления права на осуществление адвокатской деятельности

Высшая квалификационно-дисциплинарная комиссия адвокатуры
Решение от 19.03.2015 № III-002/2015

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНО-ДИСЦИПЛІНАРНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ

РІШЕННЯ

від 19 березня 2015 року N III-002/2015

У справі за скаргою на рішення ДП КДКА Чернівецької області від 13 жовтня 2014 р. про притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності та застосування дисциплінарного стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури у складі голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Загарія В. М., секретаря Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Піх І. Б., членів Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури: Безеги Т. М., Бірюкової А. М., Борсука П. Й., Вишаровської В. К., Волчо В. В., Дроботущенко Т. О., Жукова С. В., Котелевської К. В., Кравченка П. А., Левчук Т. В., Місяця А. П., Мягкого А. В., Ноцького О. В., Одновола В. К., Петренка В. М., Подольної Т. А., Пшеничного О. Л., Соботника В. Й., Стройванса В. Л., Тарасової А. М., Таргонія В. О., Удовиченка С. В., розглянувши у відкритому засіданні справу за скаргою ОСОБА_1 на рішення дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Чернівецької області від 13 жовтня 2014 р. про притягнення його до дисциплінарної відповідальності та застосування дисциплінарного стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю строком на шість місяців, встановила:

14.11.2014 р. до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури надійшла скарга адвоката ОСОБА_1 на рішення дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Чернівецької області від 13 жовтня 2014 р. про притягнення його до дисциплінарної відповідальності та застосування дисциплінарного стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю строком на шість місяців.

Адвокат не погоджується з рішенням дисциплінарної палати про застосування відносно нього дисциплінарного стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю строком на шість місяців за вчинення дисциплінарного проступку під час надання правової допомоги ОСОБА_2 по кримінальній справі. Вважає рішення незаконним, необґрунтованим, просить його скасувати, дисциплінарну справу закрити.

Опрос