Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно подготовки и утверждения статистического и информационного отчетов за 2014 год по вопросам религий и государственно-конфессиональных отношений

Министерство культуры Украины (2)
Приказ, Отчет от 13.03.2015 № 126

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 березня 2015 року N 126

Щодо підготовки та затвердження статистичного та інформаційного звітів за 2014 рік з питань релігій та державно-конфесійних відносин

Відповідно до Угоди між Міністерством культури України та Державною службою статистики України від 22 серпня 2014 р. N 18/1 щодо взаємообміну інформаційними ресурсами та, керуючись Положенням про Міністерство культури України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2014 р N 495, наказую:

1. Департаменту у справах релігій та національностей (Юраш А. В.):

1.1. Підготувати статистичний звіт про мережу церков і релігійних організацій в Україні станом на 1 січня 2015 року (форма 1) та про забезпеченість церков і релігійних організацій України культовими будівлями та приміщеннями, пристосованими під молитовні станом на 1 січня 2015 року (форма 2).

1.2. Затвердити статистичний звіт про мережу церков і релігійних організацій в Україні станом на 1 січня 2015 року (форма 1) та про забезпеченість церков і релігійних організацій України культовими будівлями та приміщеннями, пристосованими під молитовні станом на 1 січня 2015 року (форма 2), і до 20 березня 2015 року надати в установленому порядку Державній службі статистики України.

1.3. Підготувати інформаційний звіт за 2014 рік "Про стан і тенденції розвитку релігійної ситуації та державно-конфесійних відносин в Україні" до 31 березня 2015 року.

1.4. Разом із сектором інформаційно-аналітичної роботи та зв'язків з громадськістю розмістити статистичну звітність та короткий виклад інформаційного звіту за 2014 рік "Про стан і тенденції розвитку релігійної ситуації та державно-конфесійних відносин в Україні" на офіційному веб-сайті Міністерства культури України.

1.5. Направити до 3 квітня 2015 р. Адміністрації Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховній Раді України, Раді національної безпеки і оборони України, Міністерству юстиції України, Міністерству закордонних справ України, Міністерству внутрішніх справ України, Генеральній прокуратурі України, Службі безпеки України та Службі зовнішньої розвідки України інформаційний звіт за 2014 рік "Про стан і тенденції розвитку релігійної ситуації та державно-конфесійних відносин в Україні" - ДСК.

2. Встановити, що подання до Міністерства культури України річної статистичної звітності та інформаційних матеріалів в галузі державно-конфесійних відносин здійснюється обласними та Київською міською державними адміністраціями до 30 січня наступного за звітнім року, а періодичне щомісячне інформування щодо державно-конфесійних відносин - до 5 числа кожного місяця.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра культури України з питань європейської інтеграції Вітренка А. М.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр культури України

В. А. Кириленко

Опрос