Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения об автоматизированной системе документооборота суда

Совет судей Украины
Положение, Решение от 02.04.2015 № 25

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 2 квітня 2015 року N 25

У зв'язку з прийняттям Закону України "Про забезпечення права на справедливий суд" та з метою вдосконалення роботи з автоматизованою системою документообігу суду робочою групою, створеною рішенням Ради суддів України від 6 листопада 2014 року N 51, розроблено нову редакцію Положення про автоматизовану систему документообігу суду.

Заслухавши та обговоривши інформацію члена Ради суддів України - голови Комітету адміністрування та організаційного забезпечення діяльності суду Алейникова Г. І., начальника управління інформатизації судів та судової статистики Державної судової адміністрації України Слоніцького О. Є., генерального директора ДП "Інформаційні судові системи" Живаєва В. І. щодо затвердження нової редакції Положення про автоматизовану систему документообігу суду, відповідно до статей 15, 124, частини п'ятої статті 131 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та Положення про Раду суддів України, затвердженого X позачерговим з'їздом суддів України 16 вересня 2010 року, Рада суддів України вирішила:

1. Затвердити нову редакцію Положення про автоматизовану систему документообігу суду, з урахуванням пропозицій, висловлених на засіданні, додається.

2. Робочій групі з напрацювання нової редакції Положення про автоматизовану систему документообігу суду доопрацювати пропозиції Верховного Суду України та вищих спеціалізованих судів та подати пропозиції щодо внесення змін до вказаного Положення на засідання Ради суддів України 10 квітня 2015 року.

3. Створити робочу групу з питання вивчення функціонування автоматизованих систем документообігу Верховного Суду України, Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ та апеляційного суду м. Києва, з метою впровадження єдиної автоматизованої системи документообігу суду, у складі:

Алейніков
Григорій Іванович

- керівник робочої групи, голова Комітету адміністрування та організаційного забезпечення діяльності суду Ради суддів України;

Бабій
Анатолій Петрович

- суддя апеляційного суду Одеської області (за згодою);

Макаренко
Сергій Валентинович

- начальник управління інформаційних ресурсів та технологій Верховного Суду України (за згодою);

Капустинський
Віктор Анатолійович

- керівник апарату Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ (за згодою);

Радченко
Олег Миколайович

- керівник апарату апеляційного суду м. Києва (за згодою);

Живаєв
Віталій Іванович

- генеральний директор ДП "Інформаційні судові системи" (за згодою);

Слоніцький
Олександр Євгенович

- начальник управління інформатизації судів та судової статистики (за згодою).

Доручити робочій групі до 25 травня 2015 року подати до Ради суддів України пропозиції щодо запровадження єдиної автоматизованої системи документообігу суду в судах загальної юрисдикції України.

4. Доручити Державній судовій адміністрації України розмістити на офіційному веб-порталі судової влади України та направити судам загальної юрисдикції для використання в роботі нову редакцію Положення про автоматизовану систему документообігу суду.

 

Голова
Ради суддів України

В. М. Сімоненко

 

ПОГОДЖЕНО
Наказ Державної судової адміністрації України
02 квітня 2015 року N 45 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Ради суддів України
02 квітня 2015 року N 25 

ПОЛОЖЕННЯ
про автоматизовану систему документообігу суду

I. Загальні положення

Положення про автоматизовану систему документообігу суду (далі - Положення) розроблено відповідно до вимог Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Господарського процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України, Кримінального процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення.

1.1. Предмет регулювання

1.1.1. Правове регулювання відносин, пов'язаних із функціонуванням автоматизованої системи документообігу суду, здійснюється цим Положенням відповідно до Законів України "Про електронні документи та електронний документообіг", "Про електронний цифровий підпис", "Про інформацію", "Про доступ до публічної інформації", "Про доступ до судових рішень", "Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах", "Про захист персональних даних" та інших нормативно-правових актів.

1.1.2. Порядок роботи з документами, які містять інформацію з обмеженим доступом, а також державну таємницю, регулюється законодавством, що діє у цій сфері.

1.1.3. Положенням не регулюється порядок ведення діловодства з питань роботи з кадрами, щодо звернень громадян та надання публічної інформації.

Опрос