Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении и функционировании информационно-платежных терминалов в некоторых судах общей юрисдикции

Совет судей Украины
Решение от 02.04.2015 № 29

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 2 квітня 2015 року N 29

З метою запровадження сучасних методів справляння судового збору через спеціально адаптовані інформаційно-платіжні термінали, які також реалізують інформаційно-просвітницьку діяльність суду, спрямовану на покращення обізнаності громадськості про судову систему, полегшення доступу громадян до судочинства, втілення в життя принципів відкритості та прозорості виникає потреба в забезпеченні судів загальної юрисдикції зазначеними терміналами. В рамках угоди, укладеної між Державною судовою адміністрацією України та Проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Справедливе правосуддя" у 42 судах загальної юрисдикції впроваджено інформаційно-платіжні термінали, які ефективно використовуються та допомагають громадянам у доступі до інформації та у сплаті судового збору.

Заслухавши та обговоривши інформацію генерального директора державного підприємства "Інформаційні судові системи" Живаєва В. І. про результати встановлення та функціонування інформаційно-платіжних терміналів у деяких судах загальної юрисдикції, Рада суддів України вирішила:

1. Інформацію генерального директора Державного підприємства "Інформаційні судові системи" Живаєва В. І. щодо встановлення інформаційно-платіжних терміналів у судах загальної юрисдикції взяти до відома.

Опрос