Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

По делу по жалобе на решение ДП КДКА Киевской области от 10.07.2014 года об отказе в возбуждении дисциплинарного дела относительно адвокатов

Высшая квалификационно-дисциплинарная комиссия адвокатуры
Решение от 29.01.2015 № І-007/2015

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНО-ДИСЦИПЛІНАРНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ

РІШЕННЯ

від 29 січня 2015 року N І-007/2015

У справі за скаргою на рішення ДП КДКА Київської області від 10.07.2014 року про відмову у порушенні дисциплінарної справи відносно адвокатів

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури у складі голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Загарія В. М., заступника голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Макарова О. А., секретаря Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Піх І. Б., членів Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури: Безеги Т. М., Бірюкової А. М., Борсука П. Й., Вишаровської В. К., Волчо В. В., Дроботущенко Т. О., Жукова С. В., Котелевської К. В., Кравченка П. А., Левчук Т. В., Місяця А. П., Мягкого А. В., Ноцького О. В., Одновола В. К., Петренка В. М., Подольної Т. А., Пшеничного О. Л., Соботника В. Й., Стройванса В. Л., Тарасової А. М., Удовиченка С. В., розглянувши у відкритому засіданні матеріали дисциплінарного провадження за скаргою громадянина ОСОБА_1 на рішення дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області від 10.07.2014 року про відмову у порушенні дисциплінарної справи відносно адвокатів ОСОБА_2 та ОСОБА_3, встановила:

11.08.2014 року до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури надійшла скарга громадянина ОСОБА_1 на рішення дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області від 10.07.2014 року про відмову в порушенні дисциплінарної справи відносно адвоката ОСОБА_2 та адвоката ОСОБА_3, у якій ставиться питання про перегляд вказаного рішення, порушення дисциплінарної справи відносно зазначених адвокатів та притягнення останніх до дисциплінарної відповідальності. Скарга мотивована тим, що рішення дисциплінарної палати КДКА Київської області від 10.07.2014 року є помилковим, прийнято без належної перевірки матеріалів та доводів скарги. На думку скаржника, адвокати ОСОБА_2 та ОСОБА_3 не виконували обов'язки за укладеними між ними та скаржником договорами про надання правової допомоги.

Відповідно до ч. 3 ст. 39 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" рішення про порушення дисциплінарної справи або про відмову в порушенні дисциплінарної справи може бути оскаржено протягом тридцяти днів з дня його прийняття до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури або до суду.

Скарга (заява) гр. ОСОБА_1 від 01.08.2014 року надійшла до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури 11.08.2014 року (вх. 3207), тобто з дотриманням передбаченого чинним законодавством строку.

Опрос