Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об экспертной группе по вопросам подготовки законопроекта "О выборах депутатов Верховной Рады Автономной Республики Крым, местных советов и сельских, поселковых, городских голов"

Председатель Верховной Рады Украины
Распоряжение, Положение от 18.02.2015 № 225
редакция действует с 15.04.2015

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ГОЛОВИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про експертну групу з питань підготовки законопроекту "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
Розпорядженнями Голови Верховної Ради України
 від 16 березня 2015 року N 409
,
 від 24 березня 2015 року N 458
,
 від 15 квітня 2015 року N 557

З метою вироблення скоординованих дій щодо законодавчого забезпечення виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у відповідності з вимогами реформування місцевого самоврядування, здійснення оперативного фахового аналізу відповідних законопроектів та вироблення пропозицій щодо удосконалення чинного законодавства та відповідно до рішення Консультативної ради з питань місцевого самоврядування:

1. Утворити експертну групу з питань підготовки законопроекту "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів".

2. Затвердити Положення про експертну групу з питань підготовки законопроекту "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" (додається).

3. Затвердити персональний склад експертної групи з питань підготовки законопроекту "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", що додається.

4. Покласти на Апарат Верховної Ради України роботу щодо організаційного, матеріально-технічного та фінансового забезпечення діяльності експертної групи.

Опрос