Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О подготовке и проведении художественной акции "БЖ-АРТ. Сообщества"

Министерство культуры Украины (2)
Приказ от 02.12.2014 № 1097

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 2 грудня 2014 року N 1097

Про підготовку та проведення мистецької акції "БЖ-АРТ. Спільноти"

На виконання Плану роботи Міністерства культури України на IV квартал 2014 року, затвердженого наказом Міністерства культури України від 30.09.2014 N 800, наказую:

1. ДП "Творчо-виробничий та навчально-дослідний центр розвитку сучасного мистецтва" (Зяблюк А. М.) забезпечити підготовку та проведення мистецької акції "БЖ-АРТ. Спільноти" з 11 по 16 грудня 2014 року, у м. Київ (підготовчо-завершальний період з 10 по 17 грудня 2014 року).

2. Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення (Жук В. В.) передбачити асигнування на підготовку та проведення заходу в сумі 135,765 тис. грн. (сто тридцять п'ять тисяч сімсот шістдесят п'ять гривень), в т. ч. видатки на утримання служби виконавця - 3,0 тис. грн. (три тисячі гривень) за КПКВК 1801170 "Здійснення концертно-мистецьких та культурологічних загальнодержавних заходів, заходів з вшанування пам'яті, заходів з виявлення та підтримки творчо обдарованих дітей та молоді, заходів, пов'язаних із забезпеченням свободи совісті та релігії, державна підтримка регіональних культурних ініціатив та аматорського мистецтва, поповнення експозицій музеїв та репертуарів театрів, концертних та циркових організацій, забезпечення розвитку та застосування української мови" (спеціальний фонд), згідно з кошторисом витрат (додається).

3. Управлінню бухгалтерського обліку та фінансової звітності (Хаванський І. А.) відкрити асигнування 100 % кошторисної вартості ДП "Творчо-виробничий та навчально-дослідний центр розвитку сучасного мистецтва" (Зяблюк А. М.) за КПКВК 1801170 (спеціальний фонд) до початку проведення заходу.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос