Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

По делу по жалобе на решение ДП КДКА Ивано-Франковской области от 13.06.2014 года об отказе в возбуждении дисциплинарного дела относительно адвоката

Высшая квалификационно-дисциплинарная комиссия адвокатуры
Решение от 11.12.2014 № VI-030/2014

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНО-ДИСЦИПЛІНАРНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ

РІШЕННЯ

від 11 грудня 2014 року N VI-030/2014

У справі за скаргою на рішення ДП КДКА Івано-Франківської області від 13.06.2014 року про відмову в порушенні дисциплінарної справи відносно адвоката

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури в складі голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Загарія В. М., заступника голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Бєляєва О. А., секретаря Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Піх І. Б., членів Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури: Безеги Т. М., Вишаровської В. К., Волчо В. В., Дроботущенко Т. О., Жукова С. В., Котелевської К. В., Кравченка П. А., Левчук Т. В., Місяця А. П., Мягкого А. В., Ноцького О. В., Одновола В. К., Петренка В. М., Подольної Т. А., Пшеничного О. Л., Соботника В. Й., Стройванса В. Л., Тарасової А. М., Таргонія В. О., Удовиченка С. В., розглянувши скаргу ОСОБА_1, на рішення дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Івано-Франківської області від 13.06.2014 року про відмову в порушенні дисциплінарної справи відносно адвоката ОСОБА_2, встановила:

До Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури звернувся ОСОБА_1 із скаргою на рішення дисциплінарної палати КДКА Івано-Франківської області від 13.06.2014 року про відмову в порушенні дисциплінарної справи відносно адвоката ОСОБА_2. Не погоджуючись з прийнятим рішенням, скаржник вважає його незаконним, просить скасувати вище вказане рішення та притягнути адвоката ОСОБА_2 до дисциплінарної відповідальності у зв'язку з тим, що адвокат ОСОБА_2, здійснюючи захист у кримінальній справі обвинуваченого ОСОБА_3, потерпілим у якій визнано ОСОБА_1, не з'явився у судові засідання 26.09.2013 року, 13.11.2013 року, 26.11.2013 року, 28.04.2014 року та не надав документів, які б підтверджували поважність причин неявки, чим порушив Правила адвокатської етики.

Заслухавши доповідача, члена Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури ОСОБА_4, перевіривши матеріали скарги, Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури прийшла до висновку, що скарга ОСОБА_1 не підлягає задоволенню із наступних підстав.

Опрос