Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно исполнения требований Закона Украины "Об очищении власти" N 1682-VII

Совет судей общих судов
Решение от 18.12.2014 № 36

РАДА СУДДІВ ЗАГАЛЬНИХ СУДІВ

РІШЕННЯ

від 18 грудня 2014 року N 36

Рада суддів загальних судів, розглянувши чисельні звернення суддів місцевих загальних судів, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції та діяльність яких призупинена у зв'язку із проведенням активної фази антитерористичної операції, щодо виконання вимог Закон України "Про очищення влади" N 1682-VII, встановила:

Звернення суддів мотивовані тим, що на території Донецької та Луганської областей проводиться антитерористична операція, а останнім часом в деяких містах вказаних областей фактично ведуться бойові дії, в результаті чого приміщення судів пошкоджуються, виникає загроза життю та здоров'ю суддів, працівників апаратів судів та громадян-учасників судових процесів, мають місце напади на суддів, погрози їх викрадення, а прибуття учасників судових засідань до суду все більше ускладнюється, оскільки пошкоджено дороги й відсутнє транспортне сполучення між містами як Донецької, так и Луганської областей.

Така ситуація негативно вплинула на звичайну роботу місцевих загальних судів Донецької та Луганської областей, що сприяло припиненню їх роботи в звичайному режимі.

У зв'язку з такою ситуацією частина суддів місцевих загальних судів Донецької та Луганської областей звернулися до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з заявами про переведення їх на роботу на посаді судді до інших судів, відповідно до наказів Державної судової адміністрації України від 15 жовтня 2014 року N 133 "Про визначення кількості суддів у місцевих загальних судах, апеляційних судах областей, міста Києва та Севастополя, Апеляційного суду Автономної Республіки Крим" та від 21 жовтня 2014 року N 141.

Розглянувши зазначені звернення судів, заслухавши та обговоривши інформацію члена ради суддів загальних судів Домарєва О. В. щодо виконання вимог Закону України N 1682-VII "Про очищення влади" суддями, які подали заяви про переведення їх на роботу на посаді судді до інших судів, рада суддів загальних судів виходить із наступного.

Опрос