Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно исполнения требований Закона Украины "Об очищении власти" N 1682-VII

Совет судей общих судов
Решение от 18.12.2014 № 36

РАДА СУДДІВ ЗАГАЛЬНИХ СУДІВ

РІШЕННЯ

від 18 грудня 2014 року N 36

Рада суддів загальних судів, розглянувши чисельні звернення суддів місцевих загальних судів, які знаходяться в зоні проведення антитерористичної операції та діяльність яких призупинена у зв'язку із проведенням активної фази антитерористичної операції, щодо виконання вимог Закон України "Про очищення влади" N 1682-VII, встановила:

Звернення суддів мотивовані тим, що на території Донецької та Луганської областей проводиться антитерористична операція, а останнім часом в деяких містах вказаних областей фактично ведуться бойові дії, в результаті чого приміщення судів пошкоджуються, виникає загроза життю та здоров'ю суддів, працівників апаратів судів та громадян-учасників судових процесів, мають місце напади на суддів, погрози їх викрадення, а прибуття учасників судових засідань до суду все більше ускладнюється, оскільки пошкоджено дороги й відсутнє транспортне сполучення між містами як Донецької, так и Луганської областей.

Така ситуація негативно вплинула на звичайну роботу місцевих загальних судів Донецької та Луганської областей, що сприяло припиненню їх роботи в звичайному режимі.

У зв'язку з такою ситуацією частина суддів місцевих загальних судів Донецької та Луганської областей звернулися до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з заявами про переведення їх на роботу на посаді судді до інших судів, відповідно до наказів Державної судової адміністрації України від 15 жовтня 2014 року N 133 "Про визначення кількості суддів у місцевих загальних судах, апеляційних судах областей, міста Києва та Севастополя, Апеляційного суду Автономної Республіки Крим" та від 21 жовтня 2014 року N 141.

Розглянувши зазначені звернення судів, заслухавши та обговоривши інформацію члена ради суддів загальних судів Домарєва О. В. щодо виконання вимог Закону України N 1682-VII "Про очищення влади" суддями, які подали заяви про переведення їх на роботу на посаді судді до інших судів, рада суддів загальних судів виходить із наступного.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос