Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно внесения изменений в Типовое положение об аппарате местного, апелляционного судов

Совет судей Украины
Решение от 04.12.2014 № 64

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 4 грудня 2014 року N 64

Державна судова адміністрація України звернулася до Ради суддів України з пропозицією щодо внесення змін до Типового положення про апарат місцевого, апеляційного судів, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 28 вересня 2012 року N 115, погодженого рішенням Ради суддів України від 21 вересня 2012 року N 54, у частині визначення кількості заступників керівника апарату суду та освітньо-кваліфікаційних вимог до претендента на заміщення вакантної посади керівника апарату апеляційного, місцевого суду та їх заступників.

Необхідність визначення кількості посад заступників керівника апарату суду виникла, оскільки чинним законодавством зазначене питання не врегульовано. Разом з тим, враховуючи значне навантаження на керівника апарату суду, Головою Вищого адміністративного суду України внесено Державній судовій адміністрації України пропозицію стосовно збільшення штатних одиниць посад заступника керівника апарату суду (у тому числі апеляційного, місцевого судів), у межах чисельності працівників апаратів судів, але не більше ніж на три одиниці (лист Вищого адміністративного суду України від 11.09.2014 N 1228/9/14-14).

У запропонованому проекті змін до Положення передбачено можливість введення додатково не більше однієї посади заступника керівника апарату в апеляційних, місцевих судах, штатна чисельність апарату яких перевищує 60 працівників, та не більше двох посад заступника керівника апарату в апеляційних, місцевих судах, штатна чисельність апарату яких перевищує 140 працівників, з метою забезпечення належного контролю за ефективністю роботи та координацією діяльності окремих структурних підрозділів апаратів апеляційних, місцевих судів.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос