Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно заключения Консультативного Совета европейских судей N 17 (2014) "Об оценивании работы судей, качества правосудия и уважении к независимости судебной власти"

Совет судей Украины
Решение от 04.12.2014 № 65

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 4 грудня 2014 року N 65

В період з 22 по 24 жовтня 2014 року в м. Страсбурзі (Франція) відбувалось пленарне засідання Консультативної Ради європейських суддів (далі - КРЄС). В ході засідання прийнято Висновок КРЄС N 17 (2014) "Про оцінювання роботи суддів, якості правосуддя та повагу до незалежності судової влади", у якому визначені рекомендації, як оцінювання роботи суддів може покращити якість правосуддя без загрози незалежності судочинства.

Висновок КРЄС висвітлює питання індивідуального оцінювання суддів, метою якого не є звільнення з посади. Результати оцінювання можуть вплинути на кар'єру судді, визначити потребу у навчанні, вдосконаленні організаційної структури судів та умов роботи суддів.

За рекомендацією КРЄС оцінювання має проводитись лише суддями за визначеними ними критеріями. З метою незалежності судочинства необхідно уникати оцінювання Міністерством юстиції або іншими сторонніми органами, які не можуть впливати на процес оцінювання.

Опрос