Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно заключения Консультативного Совета европейских судей N 17 (2014) "Об оценивании работы судей, качества правосудия и уважении к независимости судебной власти"

Совет судей Украины
Решение от 04.12.2014 № 65

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 4 грудня 2014 року N 65

В період з 22 по 24 жовтня 2014 року в м. Страсбурзі (Франція) відбувалось пленарне засідання Консультативної Ради європейських суддів (далі - КРЄС). В ході засідання прийнято Висновок КРЄС N 17 (2014) "Про оцінювання роботи суддів, якості правосуддя та повагу до незалежності судової влади", у якому визначені рекомендації, як оцінювання роботи суддів може покращити якість правосуддя без загрози незалежності судочинства.

Висновок КРЄС висвітлює питання індивідуального оцінювання суддів, метою якого не є звільнення з посади. Результати оцінювання можуть вплинути на кар'єру судді, визначити потребу у навчанні, вдосконаленні організаційної структури судів та умов роботи суддів.

За рекомендацією КРЄС оцінювання має проводитись лише суддями за визначеними ними критеріями. З метою незалежності судочинства необхідно уникати оцінювання Міністерством юстиції або іншими сторонніми органами, які не можуть впливати на процес оцінювання.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос