Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Соглашение о коалиции депутатских фракций "Європейська Україна"

ВР Украины
Соглашение от 27.11.2014

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ
VIII скликання

УГОДА ПРО КОАЛІЦІЮ
ДЕПУТАТСЬКИХ ФРАКЦІЙ "ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА"

УЧАСНИКИ

Ця Угода про Коаліцію депутатських фракцій "Європейська Україна" у Верховній Раді України восьмого скликання (далі - Коаліційна угода) укладена учасниками Коаліції депутатських фракцій, до складу якої входить більшість народних депутатів України від конституційного складу Верховної Ради України, які підписали цю Коаліційну угоду.

ПРЕАМБУЛА

Ми, народні депутати України, підписали цю Коаліційну угоду у Верховній Раді України восьмого скликання, об'єдналися та утворили парламентську більшість заради захисту суверенітету і територіальної цілісності України, проведення реформ у співпраці з іншими гілками влади заради піднесення добробуту і якості життя громадян України. Ми взяли на себе політичну відповідальність, щоб дати відповідь на виклики та загрози, які сьогодні постали перед нашою країною.

Своїм головним обов'язком ми вважаємо забезпечення обороноздатності України, відновлення економічного зростання, захист прав і свобод громадян України, у тому числі законних інтересів кримськотатарського народу, усіх громадян України, які проживають на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим і м. Севастополя, на тимчасово непідконтрольних органам влади України територіях Луганської та Донецької областей (у тому числі тих, які тимчасово виїхали із зазначених територій), і звільнення цих територій. Ми будемо вживати всіх необхідних заходів для визволення всіх громадян України, у тому числі народного депутата України Надії Савченко, які залишаються заручниками у терористів або перебувають у російському полоні.

Опрос