Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О распределении функциональных обязанностей между Министром, первым заместителем, заместителями Министра и заместителем Министра - руководителем аппарата

Министерство образования и науки Украины (2)
Приказ от 07.10.2014 № 1150
редакция действует с 03.09.2015

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 жовтня 2014 року N 1150

Про розподіл функціональних обов'язків між Міністром, першим заступником, заступниками Міністра та заступником Міністра - керівником апарату

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства освіти і науки України
 від 31 грудня 2014 року N 1556
,
 від 26 лютого 2015 року N 218
,
 від 20 квітня 2015 року N 453
,
 від 10 липня 2015 року N 738
,
 від 3 вересня 2015 року N 910

У зв'язку із змінами у структурі та штатному розписі Міністерства освіти і науки України, з метою оптимального розподілу обов'язків між Міністром, першим заступником, заступниками Міністра та заступником Міністра - керівником апарату наказую:

1. Затвердити розподіл функціональних обов'язків між Міністром, першим заступником, заступниками Міністра та заступником Міністра - керівником апарату, що додається.

2. Установити, що:

2.1. Звернення та подання до Президента України, Голови Верховної Ради України, народних депутатів України, Прем'єр-міністра України, голів Конституційного та Верховного судів України, керівників центральних органів державної влади, в тому числі центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра, від Міністерства освіти і науки, підписує виключно Міністр.

Звернення до заступників керівників центральних органів виконавчої влади, законодавчої та судової влади, посольств іноземних держав та міжнародних організацій підписуються Міністром або першим заступником, заступниками Міністра чи заступником Міністра - керівником апарату, в межах повноважень, визначених законодавством.

2.2. Підписання міжнародних угод в галузі освіти і науки здійснюється виключно Міністром або першим заступником Міністра після відповідного узгодження з Міністерством закордонних справ України, в межах повноважень, визначених законодавством.

2.3. Перший заступник, заступники Міністра чи заступник Міністра - керівник апарату, в межах повноважень, визначених законодавством, виконують доручення Міністра, а у разі його тимчасової відсутності - посадової особи, на яку Міністр поклав тимчасово виконання своїх обов'язків.

2.4. Рішення про затвердження нормативно-правових актів Міністерства, що мають загальнообов'язковий характер і діють на невизначене коло осіб, приймаються Міністром або в разі його тимчасової відсутності - посадовою особою, на яку Міністр поклав тимчасово виконання своїх обов'язків.

2.5. Перший заступник, заступники Міністра чи заступник Міністра - керівник апарату:

відповідно до компетенції організовують та контролюють виконання законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, а також наказів Міністерства і доручень Міністра;

можуть видавати накази та розпорядження в межах своєї компетенції або за дорученням Міністра;

Опрос