Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реализации проекта "Библиотеки как центры поддержки общины в условиях военной угрозы: работа с внутренне перемещенными лицами"

Министерство культуры Украины (2)
План, Форма, Приказ от 18.09.2014 № 773

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 вересня 2014 року N 773

Про реалізацію проекту "Бібліотеки як центри підтримки громади в умовах воєнної загрози: робота з внутрішньо переміщеними особами"

В межах повноважень, визначених п. 20 Положення про Міністерство культури України, затвердженого Указом Президента України від 6 квітня 2011 року N 388, з метою забезпечення надання публічними бібліотеками якісних бібліотечно-інформаційних послуг вимушеним переселенцям, налагодження ефективних механізмів комунікації громадян з місцевими органами влади, сприяння соціальній адаптації громадян наказую:

1. Затвердити План організації та впровадження ініціативи "Бібліотеки як центри підтримки громади в умовах воєнної загрози: робота з внутрішньо переміщеними особами (ВПО)" та форму звіту за проектами, що додаються.

2. Рекомендувати структурним підрозділам у сфері культури обласних, Київської міської державних адміністрацій:

• сприяти участі працівників публічних бібліотек у тренінгах, спрямованих на здобуття навиків у частині організації послуг з бібліотечно-інформаційного забезпечення внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО);

Опрос