Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к распределению объема государственного заказа на подготовку специалистов, научно-педагогических кадров, на повышение квалификации и переподготовку кадров, квот целевого приема на подготовку сельской молодежи, квот подготовки иностранных граждан в высших учебных заведениях, подчиненных МОН, для государственных нужд в 2014 году

Министерство образования и науки Украины (2)
Приказ от 16.09.2014 № 1047

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 вересня 2014 року N 1047

Про затвердження змін до розподілу обсягу державного замовлення на підготовку фахівців, науково-педагогічних кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів, квот цільового прийому на підготовку сільської молоді, квот підготовки іноземних громадян у вищих навчальних закладах, підпорядкованих МОН, для державних потреб у 2014 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 червня 2014 року N 212 "Про державне замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів для державних потреб у 2014 році", на підставі рішення Конкурсної комісії Міністерства освіти і науки України з відбору виконавців державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку, постанови Кабінету Міністрів України від 29 червня 1999 року N 1159 "Про підготовку фахівців для роботи в сільській місцевості", постанови Кабінету Міністрів України від 26 лютого 1993 року N 136 "Про навчання іноземних громадян в Україні", рішення засідання Конкурсної комісії від 10 вересня 2014 року, протокол N 6 наказую:

1. Затвердити зміни до розподілу обсягу державного замовлення у 2014 році на підготовку фахівців з вищою освітою за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста, магістра, науково-педагогічних кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у вищих навчальних закладах, підпорядкованих МОН (додатки 1 - 3).

2. Затвердити зміни до розподілу обсягу квот цільового прийому на підготовку сільської молоді відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29 червня 1999 року N 1159 (додаток 4).

3. Затвердити зміни до розподілу обсягу квот цільового прийому іноземних громадян відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 лютого 1993 року N 136 (додаток 5).

4. Управлінню зв'язків з громадськістю та забезпечення діяльності міністра (патронатна служба) (Загоруйко Ю. А.) оприлюднити на офіційному веб-сайті МОН зміни до обсягу державного замовлення на підготовку фахівців, науково-педагогічних та робітничих кадрів, на підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів у вищих навальних закладах, підпорядкованих МОН, для державних потреб у 2014 році.

5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Тимчасово виконуюча обов'язки Міністра

І. Р. Совсун

Опрос