Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно необходимости внедрения механизма трудоустройства нотариусов, которые были вынуждены покинуть территории, на которых проводится антитеррористическая операция

Минюст
Письмо от 26.09.2014 № 15837-0-33-14/13

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26.09.2014 р. N 15837-0-33-14/13

Міністерство юстиції України розглянуло Ваше звернення щодо необхідності запровадження механізму працевлаштування нотаріусів, що буди вимушені залишити території, на яких проводиться антитерористична операція (далі - АТО), від 29 серпня 2014 року N 185/3 і в межах компетенції повідомляє.

На виконання усного доручення Міністра юстиції України Петренка П. Д. від 05 березня 2014 року в Міністерстві юстиції України було створено пряму телефонну лінію для працівників територіальних органів юстиції та, зокрема, нотаріусів (тел. 486-71-56), які здійснювали діяльність на території тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та в межах території проведення антитерористичної операції, метою якої є інформаційне забезпечення та координування зазначених осіб, серед іншого з питань зміни місця здійснення професійної діяльності.

Зазначену інформацію вказаним особам в максимально стислі строки було доведено за допомогою найбільш дієвих засобів зв'язку в залежності від обставин, які виникли на вказаних територіях. Крім того, з огляду на умови, що виникли на згаданих територіях, діє загальнонаціональна урядова "гаряча" лінія, що координує порядок залишення небезпечних для життя і здоров'я громадян територій (тел. 8-800-507-309).

Крім того, у зв'язку із ситуацією, що склалась на території проведення АТО, з метою недопущення порушень законних прав та інтересів громадян України листом Міністерства юстиції України від 17 липня 2014 рогу N 13.1-32/356 було надано доручення головним управлінням юстиції сприяти в призначенні на вакантні посади державних нотаріусів особам, які займають такі посади на вказаній території та не мають можливості з об'єктивних причин належним чином оформити припинення своїх трудових відносин з відповідним головним управлінням юстиції.

Опрос