Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании организационного комитета по подготовке и проведению мероприятий по празднованию на государственном уровне 100-летия со времени основания Полтавского национального педагогического университета имени В. Г. Короленко

Министерство образования и науки Украины (2)
Приказ от 18.09.2014 № 1056

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 вересня 2014 року N 1056

Про утворення організаційного комітету з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 100-річчя з часу заснування Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка

На виконання Постанови Верховної Ради України "Про відзначення 100-річчя з часу заснування Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка" та з метою відзначення ювілею вищого навчального закладу наказую:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 100-річчя з часу заснування Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка у складі згідно з додатком.

2. Організаційному комітету до 10 жовтня 2014 року розробити та затвердити план заходів, пов'язаних з підготовкою та відзначенням 100-річного ювілею Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

3. Департаменту вищої освіти (Коровайченко Ю. М.) забезпечити виконання плану заходів та інформувати Верховну Раду України і Кабінет Міністрів України про проведену роботу.

Опрос