Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении дополнений в Перечень учебников и учебных пособий для специальных общеобразовательных учебных заведений для детей с особыми образовательными потребностями, которые будут издаваться за средства государственного бюджета в 2014 году

Министерство образования и науки Украины (2)
Приказ от 18.09.2014 № 1055

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 вересня 2014 року N 1055

Про внесення доповнень до Переліку підручників і навчальних посібників для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2014 році

З метою реалізації рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 22.08.2014 (протокол N 5/4-19) "Про доповнення Переліку навчальної літератури, що може видаватись за державним замовленням 2014 року та видання, придбання підручників і навчальних посібників для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами" наказую:

1. Внести доповнення до Переліку підручників і навчальних посібників для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей з особливими освітніми потребами, що видаватимуться за кошти державного бюджету, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 12 червня 2014 р. N 705 (із змінами), згідно з додатком.

2. Управлінню зв'язків з громадськістю та забезпечення діяльності Міністра (патронатна служба) (Загоруйко Ю. А.) зробити відмітку у справах архіву.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Полянського П. Б.

 

Тимчасово виконуюча
обов'язки Міністра

І. Р. Совсун

 

Опрос