Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Комментарий МИД относительно резолюции Европейского Парламента о ситуации в Украине и состоянии дел в отношениях ЕС - Россия от 18 сентября 2014 года

МИД
Письмо от 18.09.2014

МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

Коментар МЗС щодо резолюції Європейського Парламенту про ситуацію в Україні та стан справ у відносинах ЄС - Росія від 18 вересня 2014 року

В Україні вітають схвалену 18 вересня Європейським Парламентом резолюцію, у якій висловлено однозначну підтримку незалежності, суверенітету, територіальній цілісності та непорушності кордонів нашої держави, а також її праву на вільний європейський вибір.

Резолюція Європарламенту називає речі своїми іменами - від засудження "неоголошеної гібридної війни" РФ проти України, до констатації того, що оголошений режим припинення вогню постійно порушується російськими військами і терористами, а також використовується для перегрупування та нарощування потенціалу.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос