Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об итогах проведения 3-го этапа Всеукраинского конкурса среди учащихся общеобразовательных и внешкольных учебных заведений на лучшее литературное произведение "Верю в будущее твое, Украина!" в 2004 году

Министерство образования и науки
Приказ от 11.06.2004 № 475

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 11 червня 2004 року N 475

Про підсумки проведення 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу серед учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на кращий літературний твір "Вірю в майбутнє твоє, Україно!" в 2004 році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 15.12.2003 N 827 в рамках Всеукраїнської Універсіади "Інтелектуал XXI століття" протягом січня - березня 2004 року було проведено 1-й і 2-й етапи Всеукраїнського конкурсу на кращий літературний твір "Вірю в майбутнє твоє, Україно!" серед учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів за сприянням Фонду інтелектуальної співпраці "Україна - XXI століття".

На конкурс "Вірю в майбутнє твоє, Україно!" було подано понад 1300 конкурсних робіт з 25 областей України, міст Києва та Севастополя учнів 2 - 11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів України. За рішенням журі 65 із них визнано переможцями завершального етапу конкурсу.

Оргкомітет і журі відзначає підвищення рівня організаційних заходів щодо проведення 1-го і 2-го етапів зазначеного конкурсу в регіонах, а також якість оформлення творчих робіт, заявок і своєчасне подання їх на завершальний етап конкурсу. Найбільш масово і організовано проведено конкурси в Запорізькій, Черкаській, Миколаївській, Вінницькій і Харківській областях. Одночасно відзначає належний рівень виконаних робіт у номінації "публіцистика".

Разом з тим, потребує уваги якість виконання робіт у номінації "художня література".

Враховуючи вищезазначене та рішення журі конкурсу, наказую:

1. Затвердити список переможців Всеукраїнського конкурсу на кращий літературний твір "Вірю в майбутнє твоє, Україно!", що додається, та нагородити їх дипломами (I, II, III ступенів) Міністерства освіти і науки України.

2. Міністру освіти Автономної Республіки Крим, начальникам управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. Довести наказ до відома керівників навчальних закладів.

2.2. Підготувати відповідні матеріали для відзначення Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України вчителів, вихованці яких отримали дипломи I ступеня в завершальному етапі конкурсу "Вірю в майбутнє твоє, Україно!", та подати в Міністерство в установленому порядку.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос