Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании экспертного совета по вопросам соблюдения прав человека с инвалидностью

Уполномоченный Верховной Рады Украины по правам человека
Положение, Приказ от 21.01.2013 № 7/02-13

УПОВНОВАЖЕНИЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

НАКАЗ

від 21 січня 2013 року N 7/02-13

Про створення експертної ради з питань дотримання прав людини з інвалідністю

Відповідно до п. 6.8 Положення про представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, затвердженого наказом Уповноваженого від 26.07.2012 N 7/8-12 (зі змінами, внесеними згідно із наказами Уповноваженого), з метою надання консультаційної підтримки Представнику Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав, проведення відповідних досліджень, а також розробки пропозицій щодо поліпшення стану захисту прав людини з інвалідністю в Україні наказую:

1. Створити експертну раду з питань дотримання прав людини з інвалідністю при Представникові Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав (далі - експертна рада), яка діятиме на громадських засадах.

2. Затвердити Положення про експертну раду (додаток до наказу).

3. Представнику Уповноваженого - керівнику Департаменту з питань дотримання соціально-економічних та гуманітарних прав Івановій Н. І. внести пропозиції щодо персонального складу експертної ради до 01.02.2013 р.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос