Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Типового положения об Общественном совете при региональном представительстве Уполномоченного Верховной Рады Украины по правам человека

Уполномоченный Верховной Рады Украины по правам человека
Положение, Приказ от 14.11.2013 № 22/02-13
Утратил силу

УПОВНОВАЖЕНИЙ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

НАКАЗ

від 14 листопада 2013 року N 22/02-13

Про затвердження Типового положення про Громадську раду при регіональному представництві Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини
від 22 серпня 2018 року N 46/02-18)

Відповідно до Закону України "Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" наказую:

1. Затвердити Типове положення про Громадську раду при регіональному представництві Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (далі - Типове положення), що додається.

2. Встановити, що пропозиції та документи щодо формування персонального складу громадських рад при регіональних представництвах Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини приймаються з 25 листопада по 12 грудня 2013 року в регіональних представництвах Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

3. Представнику Уповноваженого - начальнику Управління комунікативної політики та зв'язків із громадськістю Чаплизі М. В. опублікувати на офіційному сайті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини:

- текст Типового положення;

- оголошення про прийом документів щодо формування персонального складу громадських рад при регіональних представництвах Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини із зазначенням дати початку та закінчення процедури прийому документів.

Опрос