Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О даче разрешения на перемещение памятника истории местного значения - Памятник трудовой деятельности, расположенного по ул. Грушевского, 1 в г. Красилов Хмельницкой обл.

Министерство культуры Украины (2)
Приказ от 20.06.2014 № 479

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 червня 2014 року N 479

Про надання дозволу на переміщення пам'ятки історії місцевого значення - Пам'ятник трудової діяльності, розташованого по вул. Грушевського, 1 у м. Красилів Хмельницької обл.

Відповідно до пункту 8 частини другої статті 5 Закону України "Про охорону культурної спадщини", в межах повноважень, визначених Положенням про Міністерство культури України, затвердженим Указом Президента України від 06.04.2011 N 388, та беручи до уваги неможливість забезпечення збереження пам'ятки на місці, наказую:

1. Надати дозвіл Красилівській міській раді Хмельницької області на переміщення пам'ятки історії місцевого значення - Пам'ятник трудової діяльності, розташованого по вул. Грушевського, 1 у м. Красилів Хмельницької області, згідно із наданими матеріалами, що обґрунтовують переміщення.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос