Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Регламента Национальной службы посредничества и примирения

Национальная служба посредничества и примирения
Приказ, Регламент от 29.05.2014 № 35
Утратил силу

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

НАКАЗ

від 29 травня 2014 року N 35

Про затвердження Регламенту Національної служби посередництва і примирення

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Національної служби посередництва і примирення
 від 16 березня 2015 року N 24)

Відповідно до Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)", із змінами, Положення про Національну службу посередництва і примирення, затвердженого Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами, з метою організації діяльності Національної служби посередництва і примирення наказую:

1. Затвердити Регламент Національної служби посередництва і примирення, що додається.

2. Вважати таким, що втратив чинність, наказ Національної служби посередництва і примирення від 27.10.2009 N 63.

3. Сектору документального та організаційно-технічного забезпечення Національної служби посередництва і примирення (Бібікова О. А.) ознайомити з цим наказом керівників структурних підрозділів Національної служби посередництва і примирення та начальників відділень Національної служби посередництва і примирення в Автономній Республіці Крим та областях.

4. Керівникам структурних підрозділів Національної служби посередництва і примирення та начальникам відділень Національної служби посередництва і примирення в Автономній Республіці Крим та областях забезпечити дотримання положень цього наказу в процесі реалізації повноважень Національної служби посередництва і примирення, визначених Законом України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" (137/98-ВР), із змінами, Положенням про Національну службу посередництва і примирення, затвердженим Указом Президента України від 17 листопада 1998 року N 1258/98, із змінами.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос