Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании рабочей группы по обработке предложений относительно принятия предусмотренных законом мер в случае нарушения политическими партиями, общественными объединениями Конституции и законов Украины

Минюст
Приказ от 07.07.2014 № 140/7

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 липня 2014 року N 140/7

Про утворення робочої групи з опрацювання пропозицій щодо вжиття передбачених законом заходів у разі порушення політичними партіями, громадськими об'єднаннями Конституції та законів України

На виконання розпорядження в. о. Президента України, Голови Верховної Ради О. В. Турчинова від 29 травня 2014 року N 930/2014-рп "Про деякі заходи щодо забезпечення додержання законодавства України у діяльності політичних партій, громадських об'єднань" наказую:

1. Утворити робочу групу для опрацювання пропозицій щодо вжиття передбачених законом заходів у разі порушення політичними партіями, громадськими об'єднаннями Конституції та законів України у складі, що додається.

2. Робочій групі опрацювати надану Міністерством внутрішніх справ України, Службою безпеки України за участю Генеральної прокуратури України інформацію про факти порушень Конституції та законів України політичними партіями, громадськими об'єднаннями, зокрема про дії, спрямовані на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади, пропаганду війни, насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, посягання на права і свободи людини, здоров'я населення.

3. Департаменту судової роботи (Тарасюк В. В.), Голові Укрдержреєстру (Онищенко Г. В.) уживати в установленому порядку передбачених законом заходів у разі порушення політичними партіями, громадськими об'єднаннями Конституції і законів України.

Опрос