Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении распределения обязанностей и полномочий между первым заместителем Министра, заместителями Министра и заместителем Министра - руководителем аппарата

Министерство молодежи и спорта Украины
Приказ от 04.04.2014 № 1114
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 квітня 2014 року N 1114

Про затвердження розподілу обов'язків та повноважень між першим заступником Міністра, заступниками Міністра та заступником Міністра - керівником апарату

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства молоді та спорту України
 від 23 березня 2015 року N 780)

Відповідно до п. 21 ст. 8 Закону України "Про центральні органи виконавчої влади" та пп. 22 п. 10 Положення про Міністерство молоді та спорту України, затвердженого Указом Президента України від 24 липня 2013 року N 390, а також у зв'язку з кадровими змінами наказую:

1. Затвердити розподіл обов'язків між першим заступником Міністра, заступниками Міністра та заступником Міністра - керівником апарату згідно з додатком 1.

2. Установити, що в разі відсутності Міністра, першого заступника Міністра, заступників Міністра та заступника Міністра - керівника апарату розподіл їх повноважень затверджується згідно з додатком 2.

3. Покласти на першого заступника Міністра та заступників Міністра відповідальність за координацію діяльності структурних підрозділів з питань молоді та спорту Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій згідно з додатком 3.

4. Взяти до уваги, що доручення першого заступника Міністра, заступника Міністра та заступника Міністра - керівника апарату з питань, що належать до їх компетенції, є обов'язковими для виконання структурними підрозділами Мінмолодьспорту та підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери його управління.

Опрос