Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Программы и Порядка сдачи квалификационных экзаменов

Высшая квалификационная комиссия адвокатуры при Кабинете Министров Украины
Программа, Решение от 23.04.2004 № 4/3-2, IV/3-2

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ УКРАЇНИ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 23 квітня 2004 року N IV/3-2

Про затвердження Програми і Порядку складання кваліфікаційних іспитів

Розглянувши Програму і Порядок складання кваліфікаційних іспитів особами, які виявили намір отримати Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, Вища кваліфікаційна комісія на підставі п. 10 (пп. "б"), п. 20 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури вирішила:

1. Затвердити нову редакцію Програми і Порядку складання кваліфікаційних іспитів особами, які виявили намір отримати Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, та ввести їх в дію з 1 червня 2004 року.

2. Встановити з 1 червня 2004 року внесок на організаційно-технічне забезпечення діяльності КДКА в сумі 1500,00 грн. особам, які звернулися з заявами про допущення до кваліфікаційних іспитів з метою отримання Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.

3. Головам КДКА:

3.1. У строк до 1 червня 2004 року на основі Програми розробити й затвердити на засіданнях комісій білети для складання усних іспитів і підготовки правових документів.

3.2. Забезпечити безумовне дотримання встановленого Порядку складання кваліфікаційних іспитів і їх Програми.

 

Голова Вищої кваліфікаційної
комісії адвокатури
 

 
С. Ф. Сафулько
 

 

ПРОГРАМА
складання кваліфікаційних іспитів у регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатури

Пояснення до Програми складання кваліфікаційних іспитів

1. Програма складання кваліфікаційних іспитів особами, які виявили намір отримати Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, складається з програми письмового іспиту та програми усного іспиту.

2. Програма письмового іспиту містить три розділи, у яких передбачено відповідно 23, 16 та 17 документів правового змісту з питань цивільного, сімейного, житлового, трудового, земельного, цивільно-процесуального, господарського та господарсько-процесуального, адміністративного, кримінального та кримінально-процесуального законодавства України.

3. Програма усного іспиту містить чотирнадцять розділів. У кожному розділі - 22 питання.

4. Білети з письмового та усних іспитів формують згідно з Програмою регіональні кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури (КДКА). Всього має бути складено 22 білети з письмового та 22 білети з усного іспитів.

5. Першим складається письмовий іспит.

Опрос