Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно утверждения распределения бюджетных средств по бюджетной программе 2201250

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Приказ от 09.08.2012 № 905

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 серпня 2012 року N 905

Щодо затвердження розподілу бюджетних коштів за бюджетною програмою 2201250

Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для навчання, стажування, підвищення кваліфікації студентів, аспірантів, науково-педагогічних та педагогічних працівників за кордоном, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 травня 2011 р. N 546, враховуючи пропозиції вищих навчальних закладів, та на підставі рішень (протоколи N 1 від 18.05.2012 та N 2 від 14.06.2012) Конкурсної комісії по відбору на навчання студентів та стажування аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном (далі - Конкурсна комісія) наказую:

1. Затвердити розподіл бюджетних коштів між розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня за бюджетною програмою 2201250 "Навчання, стажування, підвищення кваліфікації студентів, аспірантів, науково-педагогічних та педагогічних працівників за кордоном" (далі - розподіл), що додається*.

____________
* Не наводиться.

2. Визначити розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня за бюджетною програмою 2201250 "Навчання, стажування, підвищення кваліфікації студентів, аспірантів, науково-педагогічних та педагогічних працівників за кордоном" вищі навчальні заклади України, студенти, аспіранти, наукові та науково-педагогічні співробітники яких відповідно до результатів конкурсного відбору навчатимуться або проходитимуть стажування у провідних вищих навчальних закладах за кордоном згідно з розподілом, затвердженим пунктом 1 цього наказу.

3. Департаменту економіки та фінансування (Даниленко С. В.) здійснити фінансування розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня згідно з додатком до цього наказу.

Опрос