Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно правовой и социальной защиты судей Автономной Республики Крым и города Севастополя и членов их семей

Совет судей Украины
Решение от 25.04.2014 № 18

РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 25 квітня 2014 року N 18

Заслухавши та обговоривши інформацію голови Ради суддів України Онопенка В. В. щодо правового та соціального захисту суддів Автономної Республіки Крим і міста Севастополя та членів їх сімей, відповідно до статті 113, частини п'ятої статті 127 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та Положення про Раду суддів України, затвердженого X позачерговим з'їздом суддів України 16 вересня 2010 року, Рада суддів України вирішила:

1. Інформацію Голови Ради суддів України Онопенка В. В. узяти до відома.

2. З дня набрання чинності Законом України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" суддів, які подали заяви на переведення на роботу на посаді судді до інших судів України з судів, розташованих на тимчасово окупованій території України, що визнана такою відповідно до цього Закону, до прийняття рішення про їх переведення у встановленому законом порядку вважати такими, що тимчасово прикріплені на відповідний період до штату судів того самого рівня і спеціалізації за їх заявою на підставі наказу голови відповідного суду.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос