Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О деятельности психолого-медико-педагогических консультаций

Министерство образования и науки Украины (2)
Решение от 23.01.2014 № 1/2-2

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 23 січня 2014 року N 1/2-2

Про діяльність психолого-медико-педагогічних консультацій

Всього в Україні функціонує 618 психолого-медико-педагогічних консультацій (далі - ПМПК), з них 27 - обласних (у тому числі 1 республіканська (АР Крим), 2 міські - м. м. Києва та Севастополя) та 591 районна (міська).

Міністерством освіти і науки внесено зміни до Положення про центральну та республіканську (АР Крим), обласні, Київську та Севастопольську міські, районні (міські) психолого-медико-педагогічні консультації (далі - Положення). Відповідно до цього Положення визначено основні напрямки діяльності ПМПК щодо забезпечення права на отримання якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами, розроблено механізм взаємодії ПМПК з органами управління освіти і науки, соціального захисту населення, охорони здоров'я, служб у справах дітей. Окрім цього, уведено нові напрямки роботи: сприяння впровадженню інтегрованого та інклюзивного навчання; підтримка сімей, які виховують дитину з тяжким чи складним порушенням; участь у розробці індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю.

Центральна ПМПК є структурним підрозділом Українського науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи та відповідно до Положення підпорядкована Національній академії педагогічних наук України.

Опрос