Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о порядке осуществления учета и систематизации законодательства в органах и учреждениях юстиции Украины

Минюст
Положение, Приказ от 15.04.2004 № 31/5
редакция действует с 28.04.2015

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 15 квітня 2004 року N 31/5

Про затвердження Положення про порядок здійснення обліку та систематизації законодавства в органах та установах юстиції України

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства юстиції України
 від 28 квітня 2015 року N 613/5

З метою встановлення єдиного порядку обліку, зберігання та підтримання в контрольному стані актів законодавства України в органах та установах юстиції, удосконалення роботи щодо здійснення систематизації законодавства, виконання завдань з організації та ведення еталонної бази даних правової інформації, необхідної для формування правової політики, реалізації програм законопроектних робіт, забезпечення правової реформи, наказую:

1. Затвердити Положення про порядок здійснення обліку та систематизації законодавства в органах та установах юстиції України (додається).

2. Начальникам Головних територіальних управлінь юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі, районних, районних у містах, міських (міст обласного значення) управлінь юстиції:

(абзац перший пункту 2 із змінами, внесеними згідно з
 наказом Міністерства юстиції України від 28.04.2015 р. N 613/5)

2.1 забезпечити дотримання вимог, установлених Положенням про порядок здійснення обліку та систематизації законодавства в органах та установах юстиції України;

2.2 створити необхідні умови для обліку, підтримання в контрольному стані, використання та зберігання актів законодавства, ведення систематичної картотеки й електронних інформаційних правових систем.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністра юстиції України від 3 липня 1998 року N 39/5 про затвердження Правил обліку нормативно-правових актів та матеріалів судової і нотаріальної практики в судах, органах та установах юстиції України.

Опрос