Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер Министерства молодежи и спорта относительно экономного и рационального использования государственных средств

Министерство молодежи и спорта Украины
План, Приказ от 17.03.2014 № 857
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 березня 2014 року N 857

Про затвердження Плану заходів Міністерства молоді та спорту щодо економного та раціонального використання державних коштів

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства молоді та спорту України
 від 24 липня 2017 року N 3117)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. N 65 "Про економію державних коштів та недопущення витрат бюджету" наказую:

1. Затвердити План заходів Міністерства молоді та спорту щодо економного та раціонального використання державних коштів (далі - План), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Міністерства, керівникам державних підприємств та установ, віднесених до сфери управління Мінмолодьспорту, керівникам громадських організацій - одержувачів бюджетних коштів, визначених виконавцями конкретних заходів, забезпечити неухильне виконання Плану та щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом, подавати до департаменту економіки та фінансів (Мироненко Р. А.) інформацію про стан виконання Плану.

3. Департаменту економіки та фінансів (Мироненко Р. А.) щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним кварталом, надавати керівництву Мінмолодьспорту інформацію про стан виконання Плану.

Опрос