Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О возбуждении дисциплинарного дела относительно адвоката и о применении к адвокату дисциплинарного взыскания

Высшая квалификационно-дисциплинарная комиссия адвокатуры
Решение от 14.03.2014 № II-020/2014

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНО-ДИСЦИПЛІНАРНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ

РІШЕННЯ

від 14 березня 2014 року N II-020/2014

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури у складі в. о. голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Бєляєва О. А., заступника голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Макарова О. А., секретаря Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Піх І. Б., членів Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури: Борсука П. Й., Вишаровської В. К., Волчо В. В., Дроботущенко Т. О., Жукова С. В., Котелевської К. В., Левчук Т. В., Місяця А. П., Мягкого А. В., Одновола В. К., Петренка В. М., Рогозянської С. О., Соботника В. Й., Стройванса В. Л., Тарасової А. М., Таргонія В. О., розглянувши у відкритому засіданні справу за скаргами адвоката ОСОБА_1 на рішення дисциплінарної палати КДКА Дніпропетровської області від 23.04.2013 року про порушення дисциплінарної справи відносно неї та на рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Дніпропетровської області від 02.07.2013 року про застосування до адвоката ОСОБА_1 за систематичне вчинення дисциплінарних проступків дисциплінарного стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю строком на 6 місяців, встановила:

До Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури надійшли скарги адвоката ОСОБА_1 на рішення дисциплінарної палати КДКА Дніпропетровської області від 23.04.2013 року про порушення дисциплінарної справи відносно неї та на рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Дніпропетровської області від 02.07.2013 року про застосування до адвоката ОСОБА_1 за систематичне вчинення дисциплінарних проступків дисциплінарного стягнення у вигляді зупинення права на заняття адвокатською діяльністю строком на 6 місяців, в яких ставиться питання про скасування вищезазначених рішень.

Згідно витягу з Єдиного реєстру адвокатів України: ОСОБА_1 здійснює адвокатську діяльність в Дніпропетровській області на підставі свідоцтва ІНФОРМАЦІЯ_1, виданого Волинською КДКА. Справи розглянуто належною КДКА.

Терміни оскарження рішення дисциплінарної палати КДКА Дніпропетровської області про порушення дисциплінарної справи від 23.04.2013 року та рішення КДКА Дніпропетровської області від 02.07.2013 року про застосування до адвоката ОСОБА_1 дисциплінарного стягнення скаржником не порушені.

Скарга на рішення дисциплінарної палати КДКА Дніпропетровської області від 23.04.2013 року мотивована тим, що дисциплінарна справа порушена без проведення перевірки відомостей про дисциплінарний проступок адвоката, що передбачається частиною один статті 37 Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос