Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Министерства образования и науки, молодежи и спорта Украины от 12.07.2012 N 812

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Приказ от 22.02.2013 № 188

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 лютого 2013 року N 188

Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.07.2012 N 812

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, затвердженого Указом Президента України від 8 квітня 2011 р. N 410, у зв'язку з розширенням бази для експериментального впровадження пілотного проекту "Learnln - SMART навчання" наказую:

1. Пункт 4 наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 12.07.2012 N 812 "Про впровадження пілотного проекту "Learnln-Smart навчання" викласти у такій редакції:

"4. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням (департаментам) освіти і науки Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської обласних, Київської міської державних адміністрацій провести відповідну організаційну роботу та сприяти впровадженню Проекту у загальноосвітніх навчальних закладах".

2. Перелік загальноосвітніх навчальних закладів - учасників проекту "Learnln-SMART навчання", затверджений зазначеним наказом, викласти у новій редакції, що додається.

3. Директору департаменту управління справами (Запольська Н. М.) зробити відповідну відмітку у справах архіву.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Опрос