Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внедрении пилотного проекта "LearnIn - SMART обучение"

Министерство образования и науки; молодежи и спорта Украины
Перечень, Приказ, Концепция от 12.07.2012 № 812
редакция действует с 22.02.2013

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 липня 2012 року N 812

Про впровадження пілотного проекту "LearnIn - SMART навчання"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
 від 22 лютого 2013 року N 188

На виконання Державної цільової програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій "Сто відсотків" на період до 2015 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. N 494, наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 01 квітня 2011 року N 302 "Про заходи щодо впровадження електронного навчального контенту", відповідно до укладеного меморандуму про спільну діяльність між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та "INSOFT Development & Consulting" від 3 червня 2012 р., на підставі експертного висновку науково-методичної комісії з інформатизації та комп'ютеризації закладів освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та з метою змістового наповнення сучасного електронного інформаційного навчального середовища системи загальної середньої освіти, формування нового рівня освіти і підвищення якості навчального процесу через впровадження в навчально-виховний процес інтерактивних комунікаційних технологій наказую:

1. Затвердити, як такі, що додаються:

Концепцію пілотного проекту "LearnIn - SMART навчання" на 2012 - 2013 роки;

програму реалізації пілотного проекту "LearnIn - SMART навчання" на 2012 - 2013 роки*;

____________
* Не наводиться.

склад Науково-методичної ради проекту "LearnIn - SMART навчання";

перелік загальноосвітніх навчальних закладів - учасників проекту "LearnIn - SMART навчання" (далі - проект).

2. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О. В.) забезпечити методично-інформаційну підтримку проекту.

3. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.) здійснювати організаційне та науково-методичне забезпечення проекту.

4. Міністерству освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управлінням (департаментам) освіти і науки Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Київської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської обласних, Київської міської державних адміністрацій провести відповідну організаційну роботу та сприяти впровадженню Проекту у загальноосвітніх навчальних закладах.

Опрос