Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии физического воспитания и спорта в высших учебных заведениях Украины в соответствии с существующей нормативно-правовой базой

Министерство образования и науки
Решение от 25.03.2004 № 4/3-22

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 25 березня 2004 року N 4/3-22

Про стан фізичного виховання та спорту у вищих навчальних закладах України у відповідності до існуючої нормативно-правової бази

Заслухавши і обговоривши доповідь Голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України "Про стан фізичного виховання та спорту у вищих навчальних закладах України у відповідності до існуючої нормативно-правової бази", колегія ухвалює:

1. Стан роботи з фізичного виховання та спорту у вищих навчальних закладах України вважати недостатнім. Доповідну записку "Про стан фізичного виховання та спорту у вищих навчальних закладах України у відповідності до існуючого нормативно-правової бази" взяти до відома (додається).

2. Комітету з фізичного виховання та спорту (Операйло С. І.):

2.1. Разом із керівниками кафедр фізичного виховання вищих навчальних закладів продовжити роботу щодо подальшого вдосконалення та оновлення змісту фізичного виховання та спорту у вищих навчальних закладах, забезпечення проведення обов'язкових занять не менше чотирьох годин на тиждень, створення спортивних клубів, проведення багатоступеневих змагань серед студентської молоді.

2.2. Започаткувати з 2005 року проведення періодичних оглядів-конкурсів на кращу організацію роботи з фізичного виховання та спорту.

2.3. Вжити додаткових заходів щодо відновлення впродовж 2004 - 2005 рр. мережі міжвузівських центрів олімпійської підготовки спортсменів високої кваліфікації та забезпечити необхідні умови для їх ефективного функціонування згідно Цільової комплексної програми "Фізичне виховання - здоров'я нації". Підготувати і затвердити в установленому порядку проект типового положення про міжвузівський центр олімпійської підготовки вищих навчальних закладів.

2.4. Спільно з Департаментом вищої освіти (Болюбаш Я. Я.) та Науково-методичним центром вищої освіти (Левківський К. М.) протягом 2004 - 2005 навчального року доопрацювати та затвердити в установленому порядку рекомендації щодо організації і змісту роботи кафедри фізичного виховання ВНЗ III - IV рівнів акредитації.

Опрос