Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно формы отчета о направлении судами и получении участниками судебного процесса текстов судебных повесток в виде sms- сообщений

Совет судей общих судов
Решение от 13.02.2014 № 15

РАДА СУДДІВ ЗАГАЛЬНИХ СУДІВ

РІШЕННЯ

від 13 лютого 2014 року N 15

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника Голови Державної судової адміністрації України Положишника В. В. щодо форми звіту про надсилання судами та отримання учасниками судового процесу (кримінального провадження) текстів судових повісток у вигляді sms-повідомлень, відповідно до частини шостої статті 122, частини першої статті 146 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", рада суддів загальних судів вирішила:

1. Інформацію заступника Голови Державної судової адміністрації України Положишника В. В. щодо форми звіту про надсилання судами та отримання учасниками судового процесу (кримінального провадження) текстів судових повісток у вигляді sms-повідомлень взяти до відома.

2. Звернути увагу суддів апеляційних та місцевих загальних судів на необхідність використання функціоналу комп'ютерної програми автоматизації документообігу загального суду "Д-3" в частині реалізації наданої можливості формування тексту судової повістки, обліку та її відправки учасникам судового розгляду у вигляді sms-повідомлення.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос