Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно соблюдения местными общими судами Порядка ведения Единого государственного реестра судебных решений

Совет судей общих судов
Решение от 13.02.2014 № 12

РАДА СУДДІВ ЗАГАЛЬНИХ СУДІВ

РІШЕННЯ

від 13 лютого 2014 року N 12

Заслухавши та обговоривши інформацію голови ради суддів загальних судів Отрош І. О. щодо відповідності внесення місцевими та апеляційними загальними судами судових рішень до Єдиного державного реєстру судових рішень переліку, затвердженому Радою суддів України та погодженому з Державною судовою адміністрацією України, про результати перевірок звернень громадянина Жукова О. С. щодо дотримання місцевими загальними судами Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень в частині своєчасного внесення судових рішень до Реєстру, щодо звернення Генеральної прокуратури України стосовно невнесення або несвоєчасного внесення судових рішень до Реєстру протягом 2012 - 2013 років та про звернення голови ради суддів загальних судів Отрош І. О. до Ради суддів України щодо необхідності внесення змін до Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень, в частині, що стосується ухвал апеляційних загальних судів, постановлених за результатами перегляду ухвал слідчих суддів місцевих загальних судів, відповідно до статті 113, частини шостої статті 122 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", рада суддів загальних судів вирішила:

1. Інформацію голови ради суддів загальних судів Отрош І. О. щодо відповідності внесення місцевими та апеляційними загальними судами судових рішень до Єдиного державного реєстру судових рішень переліку, затвердженому Радою суддів України та погодженому з Державною судовою адміністрацією України, про результати перевірок звернень громадянина Жукова О. С. щодо дотримання місцевими загальними судами Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень в частині своєчасного внесення судових рішень до Реєстру, щодо звернення Генеральної прокуратури України стосовно невнесення або несвоєчасного внесення судових рішень до Реєстру протягом 2012 - 2013 років та про звернення голови ради суддів загальних судів Отрош І. О. до Ради суддів України щодо необхідності внесення змін до Переліку судових рішень судів загальної юрисдикції, що підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень, в частині, що стосується ухвал апеляційних загальних судів, постановлених за результатами перегляду ухвал слідчих суддів місцевих загальних судів, взяти до відома.

2. Звернути увагу голів апеляційних та місцевих загальних судів на необхідність забезпечення неухильного дотримання суддями вимог чинного законодавства, зокрема пункту 13 Порядку ведення Єдиного державного реєстру судових рішень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 23 вересня 2009 року N 1007.

3. З метою запобігання виникнення негативних наслідків при проведенні досудового розслідування, зобов'язати голів апеляційних та місцевих загальних судів забезпечити дотримання слідчими суддями вимог Кримінального процесуального кодексу України та рішення Ради суддів України від 17 лютого 2012 року N 4 (із змінами та доповненнями, внесеними рішеннями Ради суддів України від 23 березня 2012 року N 16, від 21 грудня 2012 року N 84) в частині внесення судових рішень до Єдиного державного реєстру судових рішень у відповідності до затвердженого Переліку судових рішень, які підлягають включенню до Єдиного державного реєстру судових рішень.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос