Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии организации деятельности апелляционных и местных общих судов относительно гражданских дел, находящихся на рассмотрении в местных общих судах соответствующей административно-территориальной единицы более года

Совет судей общих судов
Решение от 23.01.2014 № 7

РАДА СУДДІВ ЗАГАЛЬНИХ СУДІВ

РІШЕННЯ

від 23 січня 2014 року N 7

Заслухавши та обговоривши інформацію члена ради суддів загальних судів Висоцької В. С. щодо результатів проведеного аналізу інформації апеляційних загальних судів про стан організації діяльності апеляційних та місцевих загальних судів щодо цивільних справ, які знаходяться на розгляді в місцевих загальних судах відповідної адміністративно-територіальної одиниці понад рік, а також цивільних справ, які знаходяться у відповідному апеляційному загальному суді понад 4 місяці у зв'язку з їх апеляційним переглядом, відповідно до статті 113, частини шостої статті 122 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", рада суддів загальних судів вирішила:

1. Інформацію члена ради суддів загальних судів Висоцької В. С. щодо результатів проведеного аналізу інформації апеляційних загальних судів про стан організації діяльності апеляційних та місцевих загальних судів щодо цивільних справ, які знаходяться на розгляді в місцевих загальних судах відповідної адміністративно-територіальної одиниці понад рік, а також цивільних справ, які знаходяться у відповідному апеляційному загальному суді понад 4 місяці у зв'язку з їх апеляційним переглядом, взяти до відома.

Опрос