Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении смотра видеоматериалов на тему "Физкультурные минутки на уроках в 1 - 4 классах"

Министерство образования и науки Украины (2)
Письмо от 15.01.2014 № 1/9-23

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.01.2014 р. N 1/9-23

Про проведення огляду відеоматеріалів за темою "Фізкультурні хвилинки на уроках у 1 - 4 класах"

З метою широкої популяризації досвіду роботи з питань ефективної організації роботи з питань дотримання рухового режиму учнів початкових класів, збереження їх здоров'я та відповідно до плану роботи Міністерства на 2014 рік Міністерство спільно з освітнім Інтернет-порталом "Педагогічна преса" оголошує проведення огляду кращих відеоматеріалів за темою "Фізкультурні хвилинки на уроках у 1 - 4 класах" (до 1,5 хв.).

Просимо довести до відома керівників загальноосвітніх навчальних закладів та навчально-виховних комплексів зазначену інформацію по підготовці відеоматеріалів (форма додається).

Навчальні заклади, які братимуть участь у зазначеному вище огляді, до 30 травня 2014 року мають надіслати заявку та відеоматеріали на електронну адресу 1klas@pedpresa.com.ua з позначкою: "Огляд відеоматеріалів про фізкультурні хвилинки на уроках у 1 - 4 класах".

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос