Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Результаты рассмотрения вопросов повестки дня заседания

Высший совет юстиции
Справка от 24.12.2013 № 18

ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ

ДОВІДКА

від 24 грудня 2013 року N 18

Результати розгляду питань порядку денного засідання

1. Прийнято рішення про внесення подання Президентові України про призначення кандидатів на посади суддів місцевих адміністративних судів:

1.

Білоноженко
Марини Анатоліївни

- Черкаського окружного адміністративного суду;

2.

Дмитрієвої
Оксани Олегівни

- Херсонського окружного адміністративного суду;

3.

Канигіної
Тетяни Сергіївни

- Полтавського окружного адміністративного суду;

4.

Савицької
Наталії Валентинівни

- Сумського окружного адміністративного суду;

2. Прийнято рішення про відмову у внесенні подання Президентові України про призначення ТРЕПАКА Віктора Миколайовича на посаду судді Тернопільського окружного адміністративного суду.

3. Прийнято рішення про внесення подання Президентові України про призначення ОСАУЛОВОЇ Наталі Анатоліївни на посаду судді господарського суду Вінницької області.

4. Прийнято рішення про внесення подання Президентові України про призначення кандидатів на посади суддів місцевих загальних судів:

1.

Адамова
Асена Семеновича

- Ізмаїльського міськрайонного суду Одеської області;

2.

Бак
Мар'яни Дмитрівни

- Виноградівського районного суду Закарпатської області;

3.

Березки
Олександра Миколайовича

- Старобільського районного суду Луганської області;

4.

Беспальок
Оксани Андріївни

- Марганецького міського суду Дніпропетровської області;

5.

Бойчука
Андрія Юрійовича

- Кіровського районного суду міста Кіровограда;

6.

Болобана
Валентина Георгійовича

- Ленінського районного суду міста Донецька;

7.

Гайдар
Ірини Олександрівни

- Юр'ївського районного суду Дніпропетровської області;

8.

Горобця
Віталія Олександровича

- Краснодонського міськрайонного суду Луганської області;

9.

Данилюк
Тетяни Миколаївни

- Вільногірського міського суду Дніпропетровської області;

10.

Даценка
Василя Миколайовича

- Лубенського міськрайонного суду Полтавської області;

11.

Зайченко
Євгенії Олегівни

- Попільнянського районного суду Житомирської області;

12.

Кашуби
Антона Валерійовича

- Амвросіївського районного суду Донецької області;

13.

Колодяжного
Андрія Олександровича

- Глухівського міськрайонного суду Сумської області;

14.

Константинова
Дмитра Сергійовича

- Красноградського районного суду Харківської області;

15.

Кулика
Євгена Володимировича

- Корецького районного суду Рівненської області;

16.

Кучерявої
Ліни Миколаївни

- Згурівського районного суду Київської області;

17.

Лисака
Остапа Івановича

- Долинського районного суду Кіровоградської області;

18.

Мальцева
Сергія Олексійовича

- Торезького міського суду Донецької області;

19.

Нікітіна
Дмитра Геннадійовича

- Заводського районного суду міста Миколаєва;

20.

Ратушенка
Олександра Миколайовича

- Сокирянського районного суду Чернівецької області;

21.

Самойленка
Дмитра Олександровича

- Кіровського районного суду міста Кіровограда;

22.

Семанівої
Юлії Вікторівни

- Болградського районного суду Одеської області;

23.

Сергієнко
Ганни Леонідівни

- Шахтарського міськрайонного суду Донецької області;

24.

Сивака
Володимира Миколайовича

- Джанкойського міськрайонного суду Автономної Республіки Крим;

25.

Скотаря
Романа Євгеновича

- Дзержинського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області;

26.

Стефанишин
Маріанни Миколаївни

- Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області;

27.

Струс-Духнич
Тетяни Василівни

- Сокальського районного суду Львівської області;

28.

Стулень
Наталії Олексіївни

- Червоногвардійського районного суду міста Макіївки Донецької області;

29.

Тарасевича
Петра Петровича

- Великоберезнянського районного суду Закарпатської області;

30.

Хайдарової
Інни Олексіївни

- Ровеньківського міського суду Луганської області;

31.

Хливнюк
Алли Миколаївни

- Приморського районного суду Запорізької області;

32.

Червонописького
Вадима Сергійовича

- Компаніївського районного суду Кіровоградської області;

33.

Чопик
Ольги Петрівни

- Артемівського міськрайонного суду Донецької області;

34.

Чудновської
Ірини Іванівни

- Слов'янського міськрайонного суду Донецької області;

35.

Швед
Наталії Петрівни

- Яворівського районного суду Львівської області;

36.

Ширіної
Юлії Михайлівни

- Центрально-Міського районного суду міста Горлівки Донецької області;

37.

Штифурко
Людмили Анатоліївни

- Горностаївського районного суду Херсонської області;

38.

Шумила
Олександра Миколайовича

- Горностаївського районного суду Херсонської області;

39.

Якішиної
Олени Миколаївни

- Великоновосілківського районного суду Донецької області.

5. Задоволено скаргу ТИМЧУКА Руслана Миколайовича на рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 15 лютого 2011 року щодо відмови у рекомендуванні для обрання на посаду судді Іванівського районного суду Одеської області безстроково. Зазначене рішення скасовано та зобов'язано Вищу кваліфікаційну комісію суддів України прийняти нове рішення.

6. Відхилено пропозицію члена Вищої ради юстиції від 13 березня 2013 року про внесення подання про звільнення ГАВРАСІЄНКА Вадима Олександровича з посади судді Заводського районного суду міста Миколаєва за порушення присяги, внесену за результатами перевірки відомостей, викладених у депутатських зверненнях народного депутата України Прутніка Е. А.

7. Відхилено пропозицію члена Вищої ради юстиції від 30 серпня 2012 року про внесення подання про звільнення КРАВЧЕНКА Максима Володимировича з посади судді Обухівського районного суду Київської області за порушення присяги, внесену за результатами перевірки відомостей, викладених у зверненні голови Обухівського районного суду Київської області Степанової О. С.

Опрос