Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выплате стипендий Президента Украины победителям III Международного языково-литературного конкурса учащейся и студенческой молодежи имени Тараса Шевченко

Министерство образования и науки Украины (2)
Приказ от 09.12.2013 № 1721

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 грудня 2013 року N 1721

Про виплату стипендій Президента України переможцям III Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

На виконання Указів Президента України від 1 вересня 2011 року N 884 "Про Положення про стипендії Президента України переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка" та від 27 листопада 2013 року N 652 "Про призначення стипендій Президента України переможцям III Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка" наказую:

1. Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити ознайомлення з цим наказом керівників відповідних місцевих органів управління освітою, загальноосвітніх, вищих навчальних закладів та стипендіатів за списком згідно з додатком.

2. Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О. А.), Національному центру "Мала академія наук України" (Лісовий О. В.) здійснити оформлення відповідних документів для виплати стипендій.

Опрос