Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обжаловании решения дисциплинарной палаты квалификационно-дисциплинарной комиссии адвокатуры Донецкой области относительно отказа в возбуждении дисциплинарного дела относительно адвоката

Высшая квалификационно-дисциплинарная комиссия адвокатуры
Решение от 13.11.2013 № IX-023/2013

ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНО-ДИСЦИПЛІНАРНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ

РІШЕННЯ

від 13 листопада 2013 року N IX-023/2013

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури у складі голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Загарія В. М., заступників голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Макарова О. А. та Бєляєва О. А., секретаря Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Піх І. Б., членів Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури: Безеги Т. М., Бірюкової А. М., Вишаровської В. К., Волчо В. В., Дроботущенко Т. О., Котелевської К. В., Кравченка П. А., Левчук Т. В., Мягкого А. В., Ноцького О. В., Петренка В. М., Пшеничного О. Л., Рогозянської С. О., Соботника В. Й., Таргонія В. О., розглянувши у відкритому засіданні скаргу громадянки ОСОБА_1 на рішення дисциплінарної палати кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Донецької області від 28 серпня 2013 року, яким відмовлено у порушенні дисциплінарної справи стосовно адвоката ОСОБА_2, встановила:

16 вересня 2013 року до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури надійшла скарга громадянки ОСОБА_1, в якій вона оскаржує рішення дисциплінарної палати КДКА Донецької області від 28 серпня 2013 року про відмову у порушенні дисциплінарного провадження відносно адвоката ОСОБА_2. Просить дане рішення скасувати та винести нове рішення, яким зупинити дію його свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю терміном на 1 рік. Вважає, що дисциплінарна палата КДКА Донецької області не прийняла до уваги доводи її скарги.

Заслухавши доповідача - члена Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури ОСОБА_3, перевіривши матеріали по скарзі ОСОБА_1, які надійшли з КДКА Донецької області, ВКДКА вважає, що скарга ОСОБА_1 не підлягає задоволенню у зв'язку з наступним.

19.08.2013 року КДКА Донецької області отримала скаргу мешканки м. Сєверодонецька Луганської області ОСОБА_1, в якій вона вказала на те, що адвокат ОСОБА_2 06.08.2013 року у м. Сєверодонецьку по вул. Кучатова, 20 навмисно спричинив їй тілесні ушкодження. У зв'язку з чим просила надати правову оцінку діям ОСОБА_2 як адвокату відповідно до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність", порушити дисциплінарне провадження та зупинити дію його свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю терміном на 1 рік.

Опрос