Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

По результатам встречи с представителями Украинского союза промышленников и предпринимателей и Федерации профессиональных союзов Украины

Президент Украины
Поручение от 13.11.2013

ДОРУЧЕННЯ
Президента України

За результатами зустрічі з представниками Українського союзу промисловців і підприємців та Федерації професійних спілок України

З метою розв'язання невідкладних проблем соціально-економічного розвитку держави, запобігання негативним тенденціям у національній економіці, підвищення конкурентоспроможності вітчизняних суб'єктів господарювання, за результатами зустрічі з представниками Українського союзу промисловців і підприємців та Федерації професійних спілок України:

1. Ужити в установленому порядку заходів щодо погашення заборгованості з виплат за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням, недопущення в подальшому утворення такої заборгованості.

Термін - 20 грудня 2013 року

2. Забезпечити вжиття за участю Генеральної прокуратури України невідкладних заходів щодо своєчасної оплати праці працівників і погашення заборгованості з виплати заробітної плати, взяти під особистий контроль здійснення цих заходів.

Опрос