Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер по проведению в 2013 году Всеукраинской недели права

Министерство культуры Украины (2)
План, Приказ от 07.10.2013 № 951

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 7 жовтня 2013 року N 951

Про затвердження Плану заходів з проведення у 2013 році Всеукраїнського тижня права

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2013 р. N 611-р "Про затвердження плану заходів з проведення у 2013 році Всеукраїнського тижня права" наказую:

1. Затвердити План заходів Міністерства культури України з проведення у 2013 році Всеукраїнського тижня права (далі - План заходів), що додається.

2. Першому заступнику Міністра, заступнику Міністра та заступнику Міністра - керівнику апарату відповідно до розподілу функціональних обов'язків забезпечити координацію роботи структурних підрозділів Міністерства з виконання зазначеного Плану заходів.

3. Державному агентству України з питань кіно (К. О. Копилова), керівникам структурних підрозділів Міністерства відповідно до компетенції забезпечити своєчасне виконання Плану заходів та до 23 грудня поточного року подати відділу аналізу та прогнозування діяльності бібліотек управління стратегічного планування культурного розвитку та регіональної політики у сфері культури Департаменту формування державної політики у сфері культури, мистецтв та освіти інформацію про виконання Плану заходів.

Опрос