Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава Организационного комитета по подготовке и проведению Спартакиады среди работников министерств и других центральных органов исполнительной власти

Министерство молодежи и спорта Украины
Приказ от 30.08.2013 № 94

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 серпня 2013 року N 94

Про затвердження складу Організаційного комітету з підготовки та проведення Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади

На виконання пункту 1 розділу II Положення про проведення Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 18.06.2013 N 20, зареєстрованого в Міністерстві юстиції 09.07.2013 за N 1148/23680, наказую:

1. Затвердити Організаційний комітет з підготовки та проведення Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у складі, що додається.

2. Організаційному комітету з підготовки та проведення Спартакіади серед працівників міністерств та інших центральних органів виконавчої влади до 02 вересня 2013 року визначити кількість видів спорту в програмі Спартакіади, строки проведення фінальних змагань та склад суддівських колегій з видів спорту.

Опрос