Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении Всеукраинского конкурса "Эрудит" среди учащихся 12-х классов специальных общеобразовательных учебных заведений для детей глухих и со сниженным слухом

Министерство образования и науки, Украинское товарищество глухих
Положение, Приказ от 01.03.2004 № 169/25
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ЦЕНТРАЛЬНЕ ПРАВЛІННЯ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА ГЛУХИХ

НАКАЗ

від 1 березня 2004 року N 169/25

Про проведення Всеукраїнського конкурсу "Ерудит" серед учнів 12-х класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей глухих та зі зниженим слухом

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства освіти і науки України,
Центрального правління Українського товариства глухих
 від 1 квітня 2014 року N 297/30)

З метою гуманізації навчання, виховання, соціалізації та інтеграції у соціальне середовище учнів 12-х класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей глухих та зі зниженим слухом, визначення рівня їх загальноосвітньої підготовки наказуємо:

1. Провести 23 - 25 квітня 2004 року Всеукраїнський конкурс "Ерудит" серед учнів 12-х класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей глухих та зі зниженим слухом на базі Культурного центру Українського товариства глухих (вул. Курська, 6).

2. Утворити організаційний комітет Всеукраїнського конкурсу "Ерудит".

3. Затвердити Положення про Всеукраїнський конкурс "Ерудит" серед учнів 12-х класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей глухих та зі зниженим слухом (додаток 1) і склад журі конкурсу (додаток 2).

Опрос