Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выполнении плана мер по интеграции беженцев и лиц, нуждающихся в дополнительной защите, в украинское общество на период до 2020 года

Министерство образования и науки Украины (2)
План, Приказ от 18.06.2013 № 794

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 червня 2013 року N 794

Про виконання плану заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року

З метою виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2012 року N 605-р "Про затвердження плану заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року" наказую:

1. Затвердити план заходів щодо інтеграції біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, в українське суспільство на період до 2020 року (далі - План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів Міністерства, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Міністрові освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, керівникам департаментів освіти і науки, молоді та спорту (управлінь освіти і науки) обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

2.1. Забезпечити своєчасне виконання плану заходів, затвердженого пунктом 1 цього наказу.

2.2. Подавати щороку до 20 червня та 20 грудня управлінню міжнародного співробітництва Міністерства (Божков А. Д.) інформацію для її узагальнення та подання Державній міграційній службі.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Суліму Є. М.

 

Опрос